Remaq s.r.o.
O nás

Naše vize :

REMAQ, s.r.o. chce být partnerem všech společností zpracovávajících plasty, jejichž cílem je maximálně využít ekonomický i ekologický potenciál zpracování plastových recyklátů do svých výrobků.

REMAQ, s.r.o. byl založen v roce 2004 jako obchodní společnost, zabývající se obchodem s plastovými recykláty zejména polypropylenem, polyetylenem a polystyrenem. V roce 2008 společníci rozhodli o vybudování výrobního závodu v průmyslovém areálu v Otrokovicích. Výroba byla zahájena v červnu 2009 na regranulační lince o kapacitě 400 t/měsíc. V dalších letech byl výrobní areál rozšiřován a navyšována výrobní kapacita. Nyní společnost provozuje 4 moderní regranulační linky s celkovou kapacitou  2 400 t/měsíc.

V současné době je REMAQ, s.r.o. nejvýznamější a nejrychleji rostoucí společností recyklující plasty v České republice a zastává významnou pozici i na evropském trhu.   

Společnost je zapojena do několika projektů zaměřených na strategii udržitelného rozvoje (sustainable development). Tato strategie je plně v souladu s primárním cílem společnosti – produkovat plastové recykláty, které budou schopny v maximálně možné míře nahradit primární plasty i v nejnáročnějších aplikacích.

Pro naplnění uvedeného cíle se společnost zaměřila na budování dlouhodobých a stabilních obchodních vztahů se svými dodavateli i odběrateli, realizovala značné investice do výrobních technologií a vybavení laboratoří.

Našimi zákazníky jsou významné společnosti z oblasti spotřebního, elektrotechnického a plastikářského průmyslu – subdodavatelů automobilového průmyslu. 

Společnost klade velký důraz na společensky odpovědné chování a budování dlouhodobých vztahů se zaměstnanci, což považuje za nezbytnou součást naplňovaní její vize a cílů. 

 


Novinky

08.01.2018 14:55

Stále hledáme nové zaměstnance na pozici pracovník regranulace. Nástup možný ihned. Pracoviště areál TOMA, Otrokovice. Dobré finanční ohodnocení, nástupní bonus. Informace na kontaktu: Ing. Roman Velísek - 733 735 208.

18.09.2017 19:35

Hledáme nové zaměstnance na pozici pracovník regranulace. Nástup možný ihned. Pracoviště areál TOMA, Otrokovice. Dobré finanční ohodnocení, nástupní bonus. Informace na kontaktu: Ing. Roman Velísek - 733 735 208.

19.05.2017 11:02

Hledáme nové zaměstnance na pozici pracovník regranulace / pracovník manipulace. Nástup možný ihned. Pracoviště areál TOMA, Otrokovice. Dobré finanční ohodnocení, nástupní bonus. Informace na kontaktu: Ing. Roman Velísek - 733 735 208.

22.06.2016 12:28

Hledáme nové zaměstnance na pozici pracovník regranulace. Nástup možný ihned. Pracoviště areál TOMA, Otrokovice. Informace na kontaktu: 733 735 208.